O nás


Pohřební Ústav [název společnosti] je jedním s nejdelší zkušeností v Praze. Dlouholeté zkušenosti umožnily nám  organizovat komplexní pohřební služby na nejvyšší úrovni: od přepravy zemřelého, přes pohřeb, hřbitovní prostor, nákup a organizování pohřbu. Uspořádáme tradiční oslavy a také kremaci. Připravujeme také sekulární loučení mrtvé.

Také projektujeme a prodáváme žulové náhrobky. V nabídce jsme máme hotové návrhy náhrobky, na kterých umísťujeme údaje zemřelého a text uvedené klientem. Na žádost našich klientů můžeme zaprojektovat náhrobek podle autorského projektu. Na nákazku Na žádost projektujeme také sarkofágy a hroby. V prodeji máme kremační rakve a urny.

Díky dlouholetím činnostem jsme vyvinuli důvěryhodnou firemní pozici. Uděláme veškeré úsilí, aby poslední chvíle spojující mrtvých a terpícávh blízkých, byly naplněni úctou, laskavost a pochopení. Zabýváme se pohřebními obřady na vysoké úrovni a zajištujeme rodinám, které se našli v bolestivé situaci, zařízení všech záležitosti týkající se organizace pohřbu.

 

Jsme k Vaší dispozice 24 hodin denně.